18516.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD
Révai Nagy Lexikona I-XXI.+ Kiegészítő I. kötet. Hasonmás kiadás. Teljes sorozat! Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Szép állapotban!