17393.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Tersánszky J. JenÅ‘: TÃz taktus története. Bp., Új Hang. Kiadói papÃrkötés, kopottas állapotban + Tersánszky J. JenÅ‘: A félbolond. Bp., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.