16840.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Művészeti lexikon. 1-2. köt. Szerk.: Éber László. Bp., 1935, Győző Andor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.