The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./
Leatherette-binding in Arabic and English language.
Farkas Mária: Assisi Szent Ferenc az olasz irodalomban és a festészetben. Bp.,1935, Ált. Nyomda. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, pici sérüléssel a gerinccel.
Békés Gellért: Istenkeresés. Pannonhalma, 1991, Szent Gellért Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötés.
A szerző, Békés Gellért (1915-1999) költő, teológus, egyetemi tanár, Pannonhalmi Területi Apátság általános helynökének dedikációjával.
A biblia felfedezése sorozat 3 kötete (2.,3.,5.): Ószövetség: Mózes, Józsua, A bírák, A királyok. Saul. Dávid. Salamon. A babiloni száműzetés. Bp.,1989-1990, Larousse-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.
Magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes Róm. Katholikus Papság évkönyve és névtára 1904. évre. Szerk.: Egyházi közlöny. Bp.,(1903), Egyházi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. /
Handbook of the 9th Christian Endavour World's Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.