XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis. Bp.,1938, Pallas-ny., 4+80 p. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötés, négy javított lappal, hiányzó térképpel.
Huszár Károly: Es war eine wundervolle Nacht!...Német nyelven, fekete-fehér fotókkal. Bp.,1938, Stephaneum, 32 p. Papírkötésben, az egy lapon szakadással, az egyik lap sarkán hiánnyal.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.
(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban.
(Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.
[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p.
Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárin kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által, jóvá hagyott énekeket egynéhány imádságokkal együtt. Kapható Telegdi K. Lajosnál Debrecenben. Debrecen, 1869, Debrecen Város Könyvnyomdájában, 504 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
Dr. Germanus Konstantin: Reformatorok. Történelmi előadások katholikus reformatorok és Luther Márton fölött. Fordította: Dr. Komlóssy Ferenc. Eger, 1884, Érseki-Lyceumi Nyomda, XVI+320 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.