Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1863801
15690
333
Books: Sports, Chess, Alpinism
Papp Laci. Papp László elbeszélése alapján írta és összeállította Kő András. Bp., 1976. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1841220
15691
333
4600
1866976
15692
333
Felkay Lajos: A labdarúgó (futball) játék szabályai. Bp., 1939. Szerzői. 62p.
1868445
15693
333
Kun László: Egyetemes testnevelés és sporttörténet. Bp.,1984, Sport. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1863804
15694
333
Plavecz Tamás-Plavecz Nándor: Japán és kínai harcművészetek kislexikona. 1988, HunariaSport. Kiadói, kissé sérült papírkötés, egyébként jó állapotban.
1848297
15695
333
1761999
15696
333
1932-1936 Turisták lapja 10 száma: 1932 XLIV. évf. 11. sz., 1933. XLV. évf. 4. sz.,1934 XLVI. évf. 2-3.,8-12. sz.,1935 XLVII. évf. 3. sz., 1936. XLVIII. évf. 1. sz. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. Papírkötés. 1761992
15697
333
1912-1931 Turisták lapja 10 száma: 1912 XXIV. évf. 4. sz.,1916 XXVIII. évf. 3-4. sz., 1917 XXIX. évf. 1-3. sz.,1919 XXXI. évf. 3-6. sz., 1923 XXXV. évf. 9-12. sz.,1929 XLVI. évf. 9-10. sz., 1929 XLI. évf. 11-12. sz., 1930 XLII. évf. 5. sz., 7. sz., 1931. évf. XLIII. évf. 1. sz. Szerk.: Déry József, Dr. Peitler Gyula. Papírkötés, változó, többnyire szakadozott, viseltes állapotban.
1762013
15698
333
1672528
15699
333
1672839
15700
333
A sport enciklopédiája. Szerk.: Pálfy György. 1. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. KIadói vászonkötésben, jó állapotban
1862689
15701
333
Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF