10020. 333. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF 29,18 EUR, 31,43 USD
0 HUF
Barcsay Jenő (1900-1988): Szék. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván