10061. 333. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
D.L. jelzéssel: Rembrandt után: A vak meggyógyítása. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván