Dóczi Pál (1888 -): BÚÉK 1917. Erotikus rajz. Akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Doczi-Pal-1888-BUEK-1917-Erotikus-rajz-Akvarell-papir-jelzett-14x9-cm~II1871491
1871491
10063
333
Beschreibung: Dóczi Pál (1888 -): BÚÉK 1917. Erotikus rajz. Akvarell, papír, jelzett. 14x9 cm
: ra