10107. 333. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Iván Szilárd (1912-1988): Beszélgetők. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván