Nádler jelzéssel: Boltíves romok. Olaj, vászon, 40×30
cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/333/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Nadler-jelzessel-Boltives-romok-Olaj-vaszon-40C39730--cm~II1860415
1860415
10186
333
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Nádler jelzéssel: Boltíves romok. Olaj, vászon, 40×30
cm
: vörös_iván