1913 Beöthy László (1860-1943) kereskedelemügyi miniszter aláírása Tóth Pál István statisztikai hivatali tiszt statisztikai ellenőri kinevezése, fejléces papír, szárazbélyegzővel, 1 k. okmánybélyeggel
1914 Szeged, Szeged sz. kir. város tanácsának hatósági bizonyítványa szegedi illetőség bizonyításának tárgyában, a város pecsétjével, Dr. Lázár György szeged polgármesterének aláírásával, fejléces papíron.
1914-1950 Munkakönyv hentes segéd részére, 20f. illetékbélyeggel, viseltes állapotban./
1914-1950 Worker's Book for butcher assistant, with stamp, in poor condition.
1915 Kazán használati engedélye és nyilvántartási könyve, a tulajdonosok között gróf Almásy Dénessel (1863-1940), a borítón sérült viaszpecséttel, 1 db 2 k. 50 f., 1 db 50 f., és 1 db 40 f., foltos
1918 Kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem államtudományi doktorrá avatási bizonyítványa, pecséttel, Schneller István (1847-1939) rektor aláírásával, 2 k. okmánybélyeggel
1918 Posta-, és távirdasegédtisztnői kienvezés, Magyar Népköztársaság, kereskedelemügyi miniszter szárazbélyegzőjével, a posta vezérigazgatójának, Hollós Józsefnek (1862-) saját kezű aláírásával, 1918. november 27., kis szakadásokkal, kis foltokkal.
1918 Posta altiszti kinevezés, Magyar Népköztársaság, kereskedelemügyi miniszter szárazbélyegzőjével, a posta vezérigazgatójának, Hollós Józsefnek (1862-) saját kezű aláírásával, 1918. november 18., kis szakadásokkal, kis foltokkal.
1918 Budapest Székesfőváros törvényhatósági bizottságának 1918. évi május hó 8.-án tartott rendes közgyűlésének jegyzőkönyvi kivonata, amely szerint Badál Edét választották (I.) kerületi elöljáróvá, valamint felszólítják az eskütétel letételére a törvényhatósági bizottság előtt, Bárczy István (1866-1943) Budapest főpolgármestere (1906-1918) és Rajháty Ferenc tanácsnok-főjegyző aláírásaival. Budapest címerével a fejlécen, szárazpecsétjével, és piros-sárga-kék színű szalagjával, borítékkal.