2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1943-1944 A földgömb. A Magyar Földrajzi Társaság népszerű folyóirata. Szerk.: Dr. Baktay Ervin, Dr. Kéz Andor. 1943. XIV. évfolyam. 1-12 sz., XV. évf. 1-3.,4-12. sz. Kopottas egészvászon-kötésben. (Egybekötve.)