Keramiken Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1860707
11124
333
6500
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Narancs-sárga tálka. Festett, mázas kerámia, jelzett, máz kopással, 17×10,5 cm 1864958
11125
333
Art-ceramics
Kligl Sándor (1945-): Nyújtózkodó lány. Festett, mázas kerámia, jelzett, kopás nyomokkal, m:30 cm 1863047
11126
333
Art-ceramics
Varga Mátyás (1910-2002): Madách: Az ember tragédiája. Mázas kerámia plakett, jelzett, apró máz hibával, d: 17,5 cm
1861310
11127
333
Art-ceramics
Komlós kerámia pár. Jelzett, hibátlan. 12,5 cm 1860760
11128
333
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia fehér-narancssárga fekete váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m:18 cm
1860752
11129
333
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia fekete-fehér-narancssárga váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m:20 cm
1867036
11130
333
28000
Art-ceramics
3 db Körmöcbányai szecessziós borostyános dísztányér, kézzel festettek, 2 db jelzett, kopásokkal, d: 21,5 cm
1867029
11131
333
28000
Art-ceramics
3 db szecessziós dísztányér, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 21,5 cm
1861794
11132
333
30000
Art-ceramics
Városlődi díszváza pár, kézzel festett mázas fehércserép, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, m: 36 cm (2×) 1733390
11133
333
Art-ceramics
1819703
11134
333
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Virág mintás váza, jelzett, karcolt festett kerámia, hajszál repedésekkel, m:28 cm
1800396
11135
333
7500
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka váza, repesztett mázas kerámia, jelzett, m:24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF