1902 Budapest VI. Nagymező utca, Szent Teréz templom. Divald Károly 44... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/334/kategorien~Ansichtskarten/Ungarn~2000006/1902-Budapest-VI-Nagymezo-utca-Szent-Terez-templom-Divald-Karoly-44-sz-kopott-sarok-worn-~II1872689
1872689
20359
334
Hungary
Ansichtskarten
Rufpreis:
3 000 HUF 7,96 EUR , 8,57 USD
Beschreibung: 1902 Budapest VI. Nagymező utca, Szent Teréz templom. Divald Károly 44. sz. (kopott sarok / worn corner)
Materialzeichen:
T3
: ra