18684.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Magyar Kabaret. II. kötet. Geiger Richard festőművész rajzaival. (Összeáll. és bev. Hervay Frigyes.) Gyoma, 1912. Kner Izidor, 363+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas gerinccel,