18616.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Márton Lajos borító grafikájával. Bp.,1924, "Magyar Jövő." Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.