17009.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.