17131.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Appel Ottó: A burgonyabetegségek. 2. rész: A tőbetegségek. Bp., 1928, Harmat Sándor. Kissé kopott félvászon kötésben.