3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Népkönyvtár 4. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.