15588.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.