15553.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.