15551.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos.