15590.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.