17216.
334. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp.,1899, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.