Stich Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1740360
11000
334
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Leonardi Coelestin osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
1872128
11001
334
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): 4 db acélmetszete: Világos, A radnai zárda, Világosvár, (Ludwig-Rohbock-Georg Michael Kurz (1815-1883)), A Sólymosi vár kilátással Lippa- és Radnára (Ludwig Rohbock-A. Fesca), acélmetszetek, foltosak, 12x16 cm és 11x15 cm közötti méretben 1873999
11002
334
Engravings
cca 1880 Dalműszínház (Opera) a Sugár út felől. Fametszet. Üvegezett keretben. 44x32 cm 1872627
11003
334
Engravings
cca 1700-1800 Törökök a sátornál, metszet, 16×10 cm
1874553
11004
334
Engravings
Tiburce de Mare (1840-1900): Venus és Psyché, rézmetszet, papír, jelzett a rézmetszeten, 21,5×16 cm 1740370
11005
334
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Mikołaj Zyblikiewicz lengyel politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
1740368
11006
334
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Florian Ziemiałkowski lengyel politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
1740366
11007
334
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Johann Czaykowski lovag portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
1740364
11008
334
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Heinrich Perger von Pergenau osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
1769489
11009
334
Engravings
XIX. sz . Wiesbadent ábrázoló színezett fametszet igényes üvegezett keretben. 44x37 cm
1769386
11010
334
Engravings
cca 1880 VII. Károly francia király, acélmetszet, Goupil & Compagnie, feliratozva, 20×16 cm
1784676
11011
334
Engravings
Zemplényi Tivadar "Búcsúsok" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF