11030.
334. Gelaufene Fernauktion
Antik
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
XIX. sz. vége. Solingen antik papírvágó olló, Ferenc József és Sisi arcképével díszített,jelzett, / Vintage paper scissor with the image of Franz Joseph and Sisi h:14cm