17367.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Dickens Károly: A Pickwick klub I-II. Fordította: Huszár Imre. Pest, 1859, Emich Gusztáv, 290+2+112 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.