18710.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, é.n. [1923], Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal.