A budapesti Erzsébet-híd vasszerkezete. Gyártotta és szerelte az 189-1903. években a M. Kir. Államvasutak gépgyára Budapesten. 31 db nagyméretű képpel az Erzsébet-híd épüléséről. Bp., é. n. Athenaeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Múlt, jelen, jövő I-II. kötet. I. kötet: Művészet és világkép. Szerk.: Pap Gábor, Ternai András, Tilles Béla. Debrecen. 1977. nov.-dec. Egyetem Galéria. II. kötet: A művészet kezdetei és keretei. Szerk.: Pap Gábor, Ternai András, Tilles Béla. Debrecen. 1977. szeptember-október. Egyetem Galéria. Debrecen, 1977, Mozi Nyomda, 40+4 p.+20 t.+24+8 p.+16 t. Kiadói papír mappában, kopott borítóval...
Makovecz Imre. Beke László, Ekler Dezső riportjai Makovecz Imrével. Valamint Makovecz Imre által tervezett épületek fekete-fehér ábrával, rajzaival, fotóival illusztrált. Bp.,1986,Népművelési Intézet. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. Megjelent 500 példányban.
Fábián László-Fernando González Gortázar: Konstrukciók struktúrák a magyar építészetben és képzőművészetben. Bp.,2006, Építészet és Művészet Kévés Stúdió Galéria. Magyar és spanyol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Fábián László által dedikált.
Pap Gábor: "Csak tiszta forrásból..." Adalékok Bartók Cantata profanájának értelmezéséhez." Művészet és Világkép. Kézirat. Debrecen, é.n.,Kossuth Lajos Tudományegyetem. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példány.
Kriszt György: Középkori templomaink. Dobos Lajos képeivel. Bp., 1990, MTI. Gazdag képanyaggal, magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. / György Kriszt: Medieval churches of Hungary. Linen-binding, in Hungarian, English and German language.