Bársony István: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Spányi Béla, Pataky László, Mesterházy Kálmán stb. illusztrációival. Bp. é.n. Athenaeum. Negyedik kiadás. Szövegközti képekkel. Kissé megviselt félvászon kötésben.
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Bp., 1969, Gondolat. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítója kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Az első kiadás fényképeivel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes könyvtétel, horgászat témában, 3 db: Antos Zoltán: A ponty horgászata. Antos Zoltán: A csuka, és a süllő horgászata. Keszeghorgászat, versenyhorgászat. Szerk.: dr. Holly Iván. Második kiadás. Bp.,1978-1984, Mezőgazdasági-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés.