Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. + Fekete István: Barangolások. + Fekete István: Kele - Vuk. Kiadói félvászon és papír kötésben, általában jó állapotban.
Suse La Chapelle-Roobol: A kis Makrancos, mint nagymama. Fordította: Kövér Ilma. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
R. M. Ballentyne: A korallsziget. Fordította: Peterdi István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötése javított, sérült, a címlap és az elülső szennylap kijár.
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára írta: - -. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
Gyula Diák (vitéz Somogyváry Gyula): A fejedelem stafétája. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.