16940.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1939, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.