16884.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
Dr. Ziffer Károly: Népszerű orvosi tanácsadó vagy házi lexikon az egészséges és beteg emberről. I. kötet: A-K. Bp., 1881, Mehner Vilmos, (Buschman F.-ny.), 763+3 p.+10 t. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, egy lap szakadt.