16900.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Greguss Gyula: Összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. Bp., 1876. Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t. (Klösz fotó)+XXX+ 376 p. Kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötés.