16933.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Nagy Dezső: Dinamika. A szöveg közé nyomtatott 259 ábrával. Bp., 1905. Magyar Mérnök és Építész Egylet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerincen kis kopással.