15649.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Arthur Heye: Nyugat peremén. Fordította: Dr. Vass Péter. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, az eredeti papír védőborítót hátulra beragasztották.