Appleton's Dictionary of Machines, Mechanics, Engine-work, and Engingeering: Designed for Practical Working Men and Those Intended for the Engineering Profession. Volume I. kötet. A-H. New York, 1851, D. Appleton&Co., 960 p. Első kiadás. Angol nyelven. Számos szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap és az elülső s...
Kerber Áron: Az automobil vezetése szerkezete és kezelése. Teljes vizsgaanyaggal, kérdésekben és feleletekben. III. kiadás. Bp., é. n. Kerber Autósiskola. Félvászon kötésben.
Weiner Emil: Autó-kézikönyv. Az autó szerkezete, kezelése és vezetése. Bp.,1929, Műszaki KÖnyvkiadó és Sokszorosító Intézet,("Otthon-ny."), 613+3 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Javított gerincű félvászon-kötés, javított kötéssel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Fáncsy Rezső: Autós útravaló. Szakszerű ügyeskedések az automobil körül. Bp. (1929.) Németh József Műszaki Könyvk., 168 l. 4 mell. Kiadói félvászon-kötésben.
3 db repülés témájú könyv: Repülőgép műszertan, Repülőgép motortan. Bp, 1951., Magyar Repülő Szövetség Kiképzési Osztálya. A. I. Pokriskin: Szárnyas vadászok. h.n. é. n. Honvéd Légierők Parancsnokság Politikai Osztálya
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint továbbképzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.