Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
940667
10500
335
100
Ex libris - small-graphics
Bálint Ferenc (1960-): Ex libris. Tóthpál István fegyvergyűjtő ex librise, rézkarc, papír jelzett, 11×4,5 cm 1794192
10501
335
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex libris Dr Stephan Lustig, In memoram Ady. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm
1879998
10502
335
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): Illusztrációk, 3 db. Fametszet, utólagos jelzéssel, 11,5×10,5 cm 1794284
10503
335
100
Ex libris - small-graphics
Farkas Dezső (?-?): Ex libris Szölgyény Pál. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×7,5 cm 1879537
10504
335
Ex libris - small-graphics
1962 Fery Antal 40 ex libris. Bp., 1962, Kisgrafikabarátok Köre Kiadványa, (Ságvári Endre Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.), 6+40 t.(ex libris-szek.) Kiadói papírmappában, Fery Antal fametszeteivel, annak részletes, számozott, időrendbe szedett listájával, Galambos Ferenc utószavával. Számozott (500/431.) példány. Borító sérült. 1834727
10505
335
100
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Victor Hugo ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10x8 cm 1879496
10506
335
Ex libris - small-graphics
cca 1940 Gáborjáni Szabó Károly (1897-1955): Pécsi emlék album 10 linómetszetet tartalmazó füzet. 18x12 cm 1810507
10507
335
Ex libris - small-graphics
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Önarckép 1934. fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 15×12 cm
1562154
10508
335
Ex libris - small-graphics
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm 5 1879836
10509
335
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Ex libris Paul Grossmann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10×14 cm 1878155
10510
335
Ex libris - small-graphics
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Halottvivők. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8x11 cm 1782167
10511
335
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF