Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1881246
10148
335
Mednyánszky jelzéssel: Utca részlet Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×31 cm 1881225
10149
335
Medveczky jelzéssel: Lány portré. Olaj, vászon, festék lekopással, 40×30 cm 1833063
10150
335
Merényi János-Tóth Kálmán-Varga Jenő: Vasúti géptan a közlekedésgépészeti felsőfokú technikum számára. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen. Megjelent 540 példány.
931439
10151
335
Mermeze Nóra (1938-): Kezdődik az előadás. Linó, papír, jelzett, 45×30 cm 1878298
10152
335
Mészáros Lajos (1925-1971): Zagyva híd. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×39 cm 1840457
10153
335
Ludwig Michalek (1859-1942): Asszony bottal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 19×13 cm 1845356
10154
335
Mikola jelzéssel: Házak. Tempera, karton, üvegezett keretben, 34×49 cm
1832783
10155
335
11000
Misch Ádám (1935-1995): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett, 34×46 cm
1869328
10156
335
48000
1881085
10157
335
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, kopott, sérült keretben, 20×25 cm 1879981
10158
335
Molnár C. Pál (1894-1981): Panoráma, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 12×8,5 cm 1878140
10159
335
3400
Molnár Gabriella(1940-): Szigetváros. Szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 37×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF