10305. 335. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Ház a völgyben. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván