10130. 335. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Lengyel Klára (?-): Velencei látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×45 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván