10219. 335. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
0 HUF
Somogyi-Soma László (1927-2004): Fehér drapériás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván