cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. / 22 large ...
cca 1900 Rókavadászat, színes litográfia, Francis Calcraft Turner "Bachelor's Hall: Fox Hunting" című festménye alapján, üvegezett fa keretben, 36×28 cm
cca 1850 Újlak kastélya, és kolostora, Schloss und Kloster Illock, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 10x14,5 cm
1867 Dr. Hartl Alajos budai orvos, később belügyminiszteri tiszteletbeli titkár, királyi tanácsos, kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm
1867 Engerth Eduárd / Edouard Ritter von Engerth (1818-1897) osztrák festő kőnyomatos képe. Marastoni József képe. / Austrian historical portrait painter Lithographic image 21x27 cm