1935-1937 Magyar Cserkész. XVI. évf. 1.,3-4.,9-10.; XVII. évf. 3., 6.,18.; XVIII. évf. 1., 13., 16.; XXI.évf. 17. számok. Összesen 12 szám. Szerk.: Dr. Sztrilich Pál. Kartonált papírkötésben, egybekötve, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, szétvált kötéssel, az elülső kötéstábla belsején firka, a XVIII. évf. 13. szám hátsó borítója viseltes, XXI. évf. 17. szám megviselt állapotban.
1933 Fiatal Magyarság. A magyar cserkészférfiak lapja. III. évf. 1-10. sz. Teljes évfolyam. Korabeli kopottas átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, belül jó állapotban.