1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 kis zománchibák Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU,XF NMK 283.
1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje" aranyozott Br kitüntetés vörös mellszalagon, karikán "Mayer's Söhne, in Wien" gyártói jelzéssel, eredeti adományozói dísztokban, mellette az adományozói okirat a rendkancellár saját kezű aláírásával ellátva! T:2 aranyozás kopott a koronán Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross" gold plated Br decoration with red ribbon, "Mayer's Söhne, in Wie...
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, a tűn "BACHRUCH" gyártói jelzés, eredeti dísztokban T:2 aranyozás kopott, a tok sérült Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark on pin, in original case C:XF gold plating worn, the case is damaged NMK 289.
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1- / Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.