Cent Quatrains des T'ang. Neuchatel, 1942, Baconniére. Francia nyelven. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel, szép állapotban / In French, half-leather binding, good condition.
Giovanni Boccaccio: Il Decameron. I-I. kötet. Firenze, 1826, Giuseppe Galletti, 397+347 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
Giovanni Boccaccio: Il Decameron. III-V. kötet. Firenze, 1826, Giuseppe Galletti, 233+315+305 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottak a könyv sarkai, a lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotban.
André-Guillaume Contant d'Orville (1730?-1800?): Histoire de L'Opera Bouffon. Contenant les jugements de toutes les Pieces qui ont paru depuis sa naissance jusqu'a ce jour, pour servir a l'histoire des théâtres de Paris. I-II. kötet. Amsterdam-Paris, 1768, Grange. Francia nyelven. Korabeli kissé kopott egészbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, festett lapélekkel, a kötéstáblák és a szennylapok...
Vegyes könyvtétel, 2 db: Lujo Bassermann: The oldest profession. A history of prostitution. New York,1993,Dorset Press. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Günther Cwojdrak: Der Lustgarten. Renate Totzke-Israel illusztrációival. Berlin,1979, Eulenspiegel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.