17460.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
23
Arany János kisebb költemények. Bp., 1895, Ráth Mór. Tizedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kis folttal a hátsó kötéstáblán.