18645.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV. kötetek: Az élet komédiásai. I-II. kötet. Bp.,1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés,kissé sérülésekkel a gerinceken (az egyik az alsó sarkánál, a másik felső sarkánál), egyébként jó állapotban.