17487.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Kölcsey Ferenc válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Jancsó Benedek. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,(1903),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+XXIV+327 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, volt könyvtári példány, kopott gerinccel és borítóval, az elülső kötéstábla kötése kissé sérült, bejegyzésekkel.